Biedronka poszukuje młodych talentów - program talentowy Management Trainee

  • Grupa docelowa
    Studenci, Absolwenci
  • Organizator
    Biedronka

Kolejna edycja programu Management Trainee rozpocznie się we wrześniu 2021 r. Uczestnicy spędzą pierwsze miesiące na intensywnym wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach

Udział w kluczowych projektach, możliwość pracy w różnych strukturach firmy, uczestnictwo w licznych szkoleniach, współpraca z doświadczonymi menedżerami, stabilne zatrudnienie oraz szansa na rozwój kariery. To tylko część bonusów oferowanych przez sieć Biedronka uczestnikom tegorocznego programu talentowego. Rekrutacja do niego właśnie ruszyła. Kandydaci do programu Management Trainee mogą już aplikować na stronie www.karierawjm.pl.

Uczestnicy programu Management Trainee zostaną zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, otrzymają wynagrodzenie powyżej średniej krajowej oraz atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Termin aplikowania do programu - 20 czerwca 2021

Kandydaci do programu Management Trainee mogą aplikować na stronie www.karierawjm.pl. Tam też znajduje się pełny opis i wszystkie szczegóły odnośnie do kształtu programu i całego procesu rekrutacji.

(opis na podstawie strony media.biedronka.pl)

    Data dodania
    14 maja 2021