Kabaret Jurki wystąpi w Chatce Żaka 17 czerwca

17 czerwca w ACK UMCS "Chatce Żaka" Kabaret Jurki zaprezentuje swój najnowszy program "Święta polskie". Bilety w cenie 40/55 zł już dostępne w kawiarni Le'Żak.

Święta towarzyszą nam przez całe życie, są nieodłączna częścią naszego życia. Są po prostu ważne. Nie zawsze jest wesoło i spokojnie. Czasem święta są jak kabaret. Bo życie pokazuje nam sytuacje, jakich byśmy się nie spodziewali. Dlatego „Święta” trafiły na kabaretowy stół. Zobaczymy jak nasi rodacy obchodzą święta. Będzie się działo. Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Kabaret Jurki to znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena), Przemysław Żejmo “Sasza” oraz Marek Litwin muzyka, kompozytor, czwórka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Kabaret Jurki jest lauratem kilkudziesięciu nagród i wyróżnień w przeglądach kabaretowych.

Zapraszamy na dwie godziny prawdziwej rozrywki i skeczy, których nie zobaczycie w TV!

Bilety w cenie 55 zł dostępne są online: a także stacjonarnie:
 • kawiarnia "Le'żak", ACK UMCS, ul. Radziszewskiego 16
 • księgarnia “Kulturomaniak” Centrum Handlowe E. Leclerc, ul. T. Zana19, tel. 81/446 34 07,
 • Biuro Podróży “MOTYL” ul. Lubartowska 11, tel. 81/444 55 33, 81/444 44 22

  Aktualności

  Autor
  Patryk Przygodzki
  Data dodania
  5 czerwca 2017