Junior UMCS IT Academic Day - 30.03.2015 r.

Junior IT Academic Day jest to międzynarodowy cykl konferencji informatycznych organizowanych przez studentów z grup .NET oraz grup IT. 

Studenckie Koło Naukowe Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowym wydarzeniu IT Academic Day. 

UMCS IT Academic Day jest to cykl międzynarodowych konferencji organizowanych na wielu uczelniach, których celem jest zrzeszenie pasjonatów nowinkami technologicznymi i informatycznymi. Ponadto w konferencji wezmą udział pracodawcy i osoby wdrażające w rynek swoje start-up’y. 

Jednym z założeń tegorocznej edycji konferencji jest próba rozwoju regionu Lubelszczyzny, by stać się jednym z wiodących ośrodków informatycznych w Polsce. By tak się stało, trzeba stworzyć miejsce, które wspomagałoby łatwą oraz przyjemną współprace między młodymi ludzi a pracodawcami. Również organizacje wspomagające biznes m.in. Inkubatory Technologiczne, Akceleratory Biznesu chcą współdziałać w kreowaniu naszego ośrodka. Konferencja jest swoistym zapoczątkowaniem współpracy między studentami, firmami, Inkubatorami i władzami naszego Kraju. 

Dlatego gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu, w którym uczestnicy będą mogli posłuchać prelekcji i wystąpień władz naszego Państwa, a także ekspertów firm informatycznych. Dodatkowymi atrakcjami będą gry i zabawy np. gry planszowe, komputerowe, konsole, Xbox + Kinect. 

Podczas konferencji będzie możliwość wygrania wielu nagród m.in. konsolę Xbox, telefony Nokia Lumia oraz wiele innych nagród. 

Konferencja IT Academic Day jest idealnym miejscem dla osób, które szukają pracy w branży IT bądź są pasjonatami podążającymi za nowinkami technologicznymi, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej, poznać oraz porozmawiać z największymi ekspertami w dziedzinach IT jak i także rozwoju firm. Ponadto konferencja daje szanse uczestnikom, którzy chcieliby zacząć realizować i rozwijać swoje start-up’y lub szukają zatrudnienia na rynku IT. 

Gorąco zapraszamy!

Studenckie Koło Naukowe Informatyki UMCS


Strona internetowa

Junior IT UMCS Academic Day (Społeczność - Facebook)

Junior IT UMCS Academic Day (Wydarzenie - Facebook)