IV Ogólnopolski Konkurs z Publicznego Prawa Gospodarczego „Szafirowe Paragrafy”

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland po raz czwarty ma przyjemność zaprosić studentów prawa, administracji oraz prawa w biznesie z całego kraju na Ogólnopolski Konkurs z Publicznego Prawa Gospodarczego „Szafirowe Paragrafy”.

W I etapie uczestnicy mierzą się z kazusem przygotowanym przez pracowników Katedry Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji UMCS pod nadzorem prof. dr hab. Mariana Zdyba. Zadanie od 5 lutego 2018 r. można znaleźć na głównej stronie konkursu (prawogospodarcze.elsa.org.pl) oraz na fanpage’u na Facebooku. Prawidłowe rozwiązanie należy przesłać do 23 lutego 2018 r. na adres konkurs.gospodarcze@elsa.org.pl.

Do II etapu zakwalifikowanych zostanie 15 najlepszych osób, które 23 marca 2018 r. w Lublinie przystąpią do testu wiedzy z dziedziny publicznego prawa gospodarczego, a także wezmą udział w Gali Finałowej. Podczas uroczystości poznamy trzech laureatów, na których czekają płatne praktyki w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński sp.k. Zwycięzcy otrzymają ponadto atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji na stronie prawogospodarcze.elsa.org.pl oraz fanpage’u konkursu na Facebooku.

    Aktualności

    Data dodania
    22 lutego 2018