Znani i lubiani na UMCS - spotkanie z Łukaszem Krasoniem

W listopadzie i grudniu na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbywa się wyjątkowy cykl spotkań. Na naszej uczelni pojawią się postacie, które wygłoszą inspirujące prelekcje, a uczestnicy wydarzeń będą mogli wysłuchać fascynujących historii, dowiedzieć się, jak odnieść sukces i w jaki sposób postępować, by spełnić swoje marzenia, a co więcej – podzielić się swoimi własnymi przemyśleniami oraz zapytać specjalistów o rady i wskazówki

27 listopada br. zapraszamy na spotkanie z Łukaszem Krasoniem – człowiekiem niekapitulującym przed niczym i przed nikim, dla którego wózek inwalidzki nie jest przeszkodą w realizacji nawet najśmielszych marzeń. Wydarzenie odbędzie się w Auli Instytutu Informatyki UMCS (1 piętro) o godzinie 15:30.

Krasoń jest autorem licznych publikacji na temat pokonywania własnych ograniczeń oraz odzyskiwania siły w obliczu największych życiowych wyzwań. Występował nie tylko w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych, Anglii czy Holandii. Pojawiał się na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Mariuszem Szubą, Tomaszem Kammelem, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem czy Kevinem Hoganem. W roku 2013 zaprojektował i z grupą przyjaciół zrealizował Ogólnopolski Konwój Rowerowy Wstań i Jedź, podczas którego w ciągu 44 dni przemierzył blisko 2500 km na specjalnym rowerze, motywując ludzi do działania.

Na UMCS-ie mówca wystąpi z prezentacją pt. Osiągnij sukces bez względu na wszystko”. Główną ideą wystąpienia będzie założenie, iż nie trzeba być idealnym, aby działać skutecznie, aby być zmotywowanym, szczęśliwym, cenionym czy spełnionym. Nie trzeba także być idealnym, aby zbudować prawdziwy związek. Jak wyeliminować słabości ze swojego życia, a jeśli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to jak zrobić z nich nasz atut? Łukasz Krasoń pomaga ludziom odkryć w sobie wartość i zrealizować marzenia, uświadamiając jednocześnie, że szkoda czasu na narzekanie. A menedżerom i przedsiębiorcom udowadnia, że nie ma problemu, który byłby większy od nich. Pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi w Polsce oraz za granicą wzmocnić ducha i wiarę w siebie, a także sięgnąć po to, co wydawało im się nieosiągalne.

Z kolei 4 grudnia naszą uczelnię odwiedzi ekipa blogerów i podróżników – Busem przez świat! Karol i Ola Lewandowscy to nie tylko doskonali podróżnicy, ale także autorzy filmów i książek podróżniczych. Odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach i charakterystycznymi kolorowymi busami przejechali ponad 500 tysięcy kilometrów. Zostali nagrodzeni tytułami Blog Roku 2014, Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019. W ramach spotkania ze studentami naszego uniwersytetu przedstawią prezentację poświęconą ich najnowszej podróży najbardziej kultową drogą Ameryki - Drogą 66.

Harmonogram spotkań w ramach cyklu
#MEETUP_UMCSxSANTANDER:

• 27.11.2019 r. godz.  15.30 - Łukasz Krasoń
• 4.12.2019 r. godz. 16.00 - Busem przez świat

Miejsce: Aula Instytutu Informatyki UMCS
ul. Akademicka 9, Lublin

Wszystkie spotkania mają charakter otwarty.



Cykl #MEETUP odbywa się dzięki współpracy Centrum Promocji UMCS i Fundacji Santander Bank Polska.

    Informacje prasowe

    Data dodania
    25 listopada 2019