Tydzień rozwoju osobistego i zawodowego z Programem Absolwent UMCS

Tydzień rozwoju osobistego i zawodowego z Programem Absolwent UMCS to już kolejna propozycja skierowana do posiadaczy Kart Absolwenta naszego Uniwersytetu. Po wydarzeniach sportowych i kulturalnych zorganizowanych w tym roku - przyszedł czas na rozwój osobisty. Zapraszamy więc absolwentów i absolwentki UMCS w dniach 15-20.06.2015 r. na bezpłatne warsztaty, szkolenia oraz konsultacje psychologiczne i doradztwo zawodowe.

W programie przewidziano m.in. warsztaty: "Oswajanie stresu", "Zrozum siebie, poznaj innych", "W świecie emocji", "Wystąpienia publiczne" oraz propozycję dla najstarszych absolwentów, a także rodziców absolwentów pn. "ABC komputera i Internetu dla Seniorów".

Liczba miejsc jest ograniczona. Posiadacz Karty Absolwenta UMCS może zapisać się maksymalnie na dwa dowolnie wybrane warsztaty oraz dodatkowo na konsultacje psychologiczne / doradztwo zawodowe. Wyjątkiem są warsztaty „ABC Internetu i komputera dla Seniorów”, na które zapraszamy nie tylko absolwentów powyżej 50 roku życia, ale również rodziców posiadaczy Kart Absolwenta UMCS. Są to praktyczne zajęcia obejmujące podstawy z zakresu obsługi komputera, Internetu, poczty elektronicznej, YouTube itp. – zapraszamy na nie użytkowników, którzy korzystając z Internetu zwracają się do innych z prośbą o pomoc i chcieliby bezstresowo nauczyć się obsługiwać komputer. 

Absolwencie! Zapisz swoich rodziców na bezpłatne, 4-godzinne szkolenie realizowane we współpracy z Fundacją Orange.

Osoby zainteresowane udziałem w "Tygodniu rozwoju osobistego i zawodowego z Programem Absolwent UMCS" powinny wcześniej zgłosić taką chęć pod numerem telefonu: 81 537 28 79. Zapisy trwają do 10 czerwca (środa) i odbywają się w godzinach od 9:00 do 13:00 (z wyłączeniem dni świątecznych). Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe Informacje dostępne są także na stronie UMCS w zakładce „Absolwent” oraz na Facebooku Programu Absolwent UMCS.


 

    Informacje prasowe

    Data dodania
    5 czerwca 2015