Otwarcie Kampusu Zachodniego oraz odbiór budynku Chatki Żaka - zaproszenie

W imieniu władz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, pragniemy zaprosić Państwa Dziennikarzy na dwa niezwykle ważne wydarzenia, które zaplanowano już w najbliższą środę - 23 września.

Po ponad dwóch latach zakończyła się gruntowna przebudowa części A i B Akademickiego Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka. Pomimo, że aktualnie trwają jeszcze prace wyposażeniowe nowo powstałych pomieszczeń, a programowe i artystyczne otwarcie Chatki Żaka, z bogatym pięciodniowym kalendarzem wydarzeń, zaplanowano na październik 2020 roku (21-25.10.2020), już w najbliższą środę o godz. 9.00 zapraszamy na uroczystość odbioru budynku ACK, która nastąpi w słynnej sali widowiskowej przy udziale zaproszonych gości.


Dwie godziny później, o godz. 11.00, odbędzie się z kolei uroczyste otwarcie nowoczesnych obiektów dydaktycznych Wydziału Politologii i Dziennikarstwa oraz Instytutu Psychologii na Kampusie Zachodnim UMCS im. Unii Lubelskiej. Po części oficjalnej, dla Państwa Dziennikarzy, zaplanowano wycieczkę po nowych siedzibach.

    Informacje prasowe