Konferencja "Jak bezpiecznie rozwinąć skrzydła i zwiększyć skalę swojego biznesu?"

Bank Pekao S.A., Centrum Innowacji i Komercjalizacji Badań UMCS oraz Partnerzy zapraszają na konferencję pt.: "Jak bezpiecznie rozwinąć skrzydła i zwiększyć skalę swojego biznesu?". Konferencja odbędzie się 27 listopada 2014 r. (czwartek) w godz. 9.30 - 13.00 w sali konferencyjnej nr 217 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS przy Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5 w Lublinie.

Konferencja ma na celu przedstawienie form wsparcia dla młodych ludzi, którzy są zainteresowani rozpoczęciem prowadzenia działalności gospodarczej lub już ją prowadzą, ale chcieliby nabrać "wiatru w żagle".

Bank Pekao S.A. zaprezentuje Pakiet Trwałych Korzyści dla mikro i małych przedsiębiorstw. Przedstawione zostaną również aspekty dotyczące bezpieczeństwa funkcjonowania rozwijających się firm oraz sposoby usprawnienia ich pracy. Zaproszeni eksperci omówią tematy związane z ubezpieczeniami dedykowanymi dla małych i średnich firm. Centrum Innowacji i Komercjalizacji Badań UMCS przedstawi przykłady współpracy Uniwersytetu z podmiotami zewnętrznymi na rzecz wzmacniania konkurencyjności przedsiębiorstw.
 
W załączniku znajduje się program spotkania.
 

    Informacje prasowe

    Data dodania
    26 listopada 2014