Konferencja i jubileusz Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS - zaproszenie

Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS serdecznie zaprasza na Ogólnopolską konferencję naukową pt.: "Interdyscyplinarne konteksty współczesnej pedagogiki i psychologii", organizowaną w dniach 25-26 października 2018 r. Uroczyste otwarcie odbędzie się jutro, (25.10) o godz. 14:00 w Hotelu Victoria (ul. Narutowicza 58/60, Lublin).

Podczas wydarzenia przedstawiciele akademickich ośrodków pedagogicznych z Polski i z zagranicy będą dyskutować o wszechstronnych, wielokierunkowych kontekstach współczesnej pedagogiki i psychologii, zarówno w wymiarze teoretycznym jak i praktycznym. Debaty konferencyjne będą oscylowały wokół kilkunastu obszarów tematycznych, co pozwoli na wieloprofilowe analizy podjętej tematyki.

Wydarzenie połączone jest z uroczystościami jubileuszowymi z okazji 45-lecia Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS. Z tej okazji, również jutro (25.10) odbędzie się koncert instrumentalny (godz. 10:30), a następnie wykład okolicznościowy dr Renaty Bednarz-Grzybek o historii Wydziału (Instytutu Pedagogiki, ul. Narutowicza 14, sala nr 40 – aula). Wręczone zostaną także odznaczenia i dyplomy, a studenci wykonają miniaturę sceniczną.

Szczegółowy program znajduje się w załączniku.

    Informacje prasowe

    Data dodania
    24 października 2018