Koncert charytatywny "60 tysięcy kroków"

8 grudnia br. o godz. 18.00 w Inkubatorze Medialno-Artystycznym UMCS (budynek ACK UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie) odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu studentów Wydziału Artystycznego UMCS z cyklu "Koty za płoty" pt. "60 tysięcy kroków".

Tytuł koncertu nawiązuje do akcji studentów UMCS na rzecz niepełnosprawnej studentki Wydziału Politologii UMCS – Iwony Nizio, która nie może kontynuować studiów ze względu na problem z samodzielnym poruszaniem się. Celem akcji jest zebranie w ramach prowadzonej zbiórki publicznej kwoty 60 tys. zł, która w całości zostanie przekazana na zakup protezy udowej dla niepełnosprawnej studentki.

Reżyserem koncertu jest Piotr Goławski, opiekę merytoryczną sprawuje prof. Elżbieta Krzemińska. W programie koncertu znajdą się utwory różnych stylów i epok. Wstęp na koncert jest wolny - w trakcie wolontariusze zbierać będą do puszek datki, które zostaną przeznaczone na pomoc dla Iwony Nizio.

Informacji na temat akcji "60 tysięcy kroków" udzielają: Elżbieta Szulc-Wałecka (inicjatorka akcji) i Krystian Nowak (Samorząd Studentów Wydziału Politologii UMCS), natomiast na temat samego koncertu Piotr Goławski.

W załącznikach znajduje się plakat koncertu oraz informacja na temat akcji:


O samej akcji mogą Państwo przeczytać tutaj: http://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,60,zrob-z-nami-kolejny-krok-dla-iwony,19556.chtma także pod linkiem:http://www.faumcs.pl/60-tysiecy-krokow-akcja-charytatywna-na-rzecz-studentki-umcs/

Serdecznie zapraszamy na koncert i prosimy o rozpowszechnianie tej informacji.

 

    Informacje prasowe

    Data dodania
    3 grudnia 2014