Szanowni Państwo


Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora UMCS  (nr 22/2020 z 24 marca 2020 r.) w dniu 24.03.2020 uruchomiliśmy na Wydziale Pedagogiki i Psychologii kształcenie zdalne.

W semestrze letnim 180 naszych nauczycieli akademickich i doktorantów realizuje ponad 800 KURSÓW e-learning dla studentów naszego Wydziału.
Zapraszamy:  https://kampus.umcs.pl/

W celu ujednolicenia sytemu kształcenia zdalnego wybrano wiodącą platformę e-learning, którą dla naszego Wydziału stał się Wirtualny Kampus (JEDEN SYSTEM), od lat funkcjonujący na UMCS. „WK” połączony jest z systemem USOS, automatyzuje proces obsługi zdalnego kształcenia a także archiwizacji aktywności edukacyjnej w celach sprawozdawczych. Aktywność kursowa na Wirtualnym Kampusie nie wyklucza aktywności edukacyjnej realizowanej za pośrednictwem innych mediów.

  

Pani dr Kalina Kosacka, /4P support team/ przygotowuje filmy instruktażowe (na kanale YouTube), które pomogą Państwu w założeniu i rozwijaniu Kursów na Wirtualnym Kampusie UMCS. Instruktaże dostępne są w zakładce "Wirtualny Kampus - instrukcje tworzenia kursów"

 

Z poważaniem
dr hab. Andrzej Różański, profesor UMCS 
Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii