III Forum Innowacji

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie i Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny – Koordynator Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego zapraszają do udziału w III Forum Innowacji- „Lubelskie Region- Healthy Land of Honey and Forests” (Region Lubelski jako zdrowa kraina miodu i lasów). Spotkanie jest organizowane w ramach projektu EmpInno (Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020).

Pierwsza część spotkania będzie poświęcona innowacjom w branży przetwórstwa rolno-spożywczego. Druga część pt. Innowacje – efekt współpracy na rzecz biogospodarki została przygotowana przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny – Koordynatora Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego i Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy w Puławach, który jest Partnerem Klastra. Celem tej części spotkania będzie przedstawienie projektów wspierających rozwój inteligentnej specjalizacji regionalnej Biogospodarki. Omówione zostaną projekty zainicjowane w ramach Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego oraz projekty wdrażające innowacje w rolnictwie i branży drzewnej.

Szczegóły wydarzenia na stronie Organizatora.

Forum odbędzie się w dniu 15 marca 2019 roku (piątek) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie, przy ulicy Grottgera 2, w Sali S1.

    Aktualności

    Data dodania
    5 marca 2019