Gry kompetencyjne

W ramach współpracy Biura Rozwoju Kompetencji UMCS z firmą SKILLGEN uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z innowacyjnego systemy gier kompetencyjnych.

System Skillgen to praktyczna realizacja pomysłu stworzenia nowej generacji produktów szkoleniowych, która przenosi najlepsze doświadczenia rynku gier na grunt produktu edukacyjnego. Generację produktów opartych na najnowszych badaniach psychologicznych oraz rozwoju metodyki nauczania wykorzystującego potencjał nowoczesnej technologii.

Zadaniem użytkownika jest znalezienie rozwiązania sytuacji problemowej, będącej reprezentacją jednej z typowych sytuacji z życia managera, pracownika, sprzedawcy czy przedsiębiorcy. Użytkownik podejmuje decyzje i odczuwa ich konsekwencje. Celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania danej sytuacji i spełnienie dodatkowych parametrów gry stanowiących wyzwanie. Po ukończeniu gry generowany jest raport pokazujący liczbę popełnionych błędów na każdym etapie procesu rozwiązywania sytuacji problemowej.

 

System SKILLGEN oferuje:

  1. Bibliotekę gier rozwojowych bazujących na realnych sytuacjach zawowodych,
  2. Możliwość przetestowania swojej skuteczności w sytuacjach managerskich czy też sprzedażowych,
  3. Wirtualny świat umożliwiajacy ćwiczenie kompetencji, kryteriów wiedzy i umiejętności oraz efektywnosci procesów,
  4. System gryfikacyjny wspomagający motywację użytkownika do pracy,
  5. Po skończonej grze dostajesz spersonalizowany raport uwzględniajacy kompetencje, wiedzę oraz efektywność realizowanych procesów.

 

 

Specyfiką Systemu Skillgen jest możliwość połączenia w jeden prosty w zarządzaniu proces składający się z dowolnych elementów realizowanych offline, takich jak szkolenia, warsztaty, coaching, itp., z elementami realizowanymi online w postaci nowoczesnych gier symulacyjnych – dostępnych w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu (PC, tablet, smartphone).

Jak skorzystać z Systemu Skillgen?

  1. zarejestruj się na stronie www.skillgen.eu
  2. wpisz kod*
  3. ściągnij Player z linka podanego w emailu
  4. ucz się, baw i analizuj swoje wyniku

W celu uzyskania kodu skontaktuj się z Biurem Rozwoju Kompetencji UMCS:

tel.: 81-537-28-79

e-mail: izabela.lucjan@umcs.pl