Dostępny UMCS: zapisy do zespołów superwizyjnych

Szanowni Państwo,

od 01.02.2020 r. we współpracy z Zespołem ds. Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami realizowany jest projekt „Dostępny UMCS” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu jedynym z działań jest stworzenie 8 grup superwizyjnych dla pracowników Uniwersytetu.

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w zespołach superwizyjnych w ramach projektu. Wnioski z superwizji posłużą do sformułowania głównych założeń do strategii odpowiedzialności społecznej UMCS oraz opracowania procedur postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Praca grupy obejmuje 10 spotkań po 1,5 godz. w okresie od marca do grudnia 2020 r. (spotkania będą się odbywać średnio raz w miesiącu). Spotkania będą prowadzone przez dr hab. Katarzynę Klimkowską, prof. uczelni.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniach prosimy o przesłanie zgłoszenia (do pobrania w załączniku poniżej) do Biura Projektu. Możliwe jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: a.jedrzejewska@umcs.pl.

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    5 marca 2020