Dołącz do TV UMCS

Jesteś studentem lub doktorantem, masz trochę wolnego czasu i chcesz działać w branży medialnej? Chcesz sprawdzić się w roli prezentera, reportera, operatora kamery, realizatora wizji oraz dźwięku, montażysty, kierownika produkcji albo grafika, autora animacji lub oprawy muzycznej? Interesują Cię media społecznościowe? Czekamy na Ciebie! Szukamy ludzi kreatywnych, z poczuciem humoru, dyspozycyjnych i chcących realizować swoje pasje.

18 października (środa) o godz. 12.00 w Inkubatorze Medialno-Artystycznym UMCS (budynek ACK UMCS „Chatka Żaka” – Lublin, ul. Radziszewskiego 16) rozpocznie się nabór do Telewizji Akademickiej UMCS.

Wszyscy chętni proszeni są o przyniesienie CV w trzech egzemplarzach. Mile widziane są dodatkowe dokumenty, potwierdzające posiadane umiejętności i aktywność dziennikarską, a także współpracę kandydata z UMCS.

Zakwalifikowanym osobom zapewniamy możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, udział w szkoleniach i warsztatach m.in. z zakresu techniki telewizyjnej oraz zdobycie umiejętności przydatnych w przyszłej pracy zawodowej. Umożliwiamy odbycie praktyk studenckich.

    Aktualności