Sprzedaż karnetów na zajęcia w CKF UMCS (od 16.01.)

Centrum Kultury Fizycznej UMCS informuje, że 16.01.2017 r. (poniedziałek) od godz. 6:00 rozpocznie się sprzedaż karnetów na zajęcia komercyjne w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.


W sprzedaży dostępne będą karnety semestralne (obowiązujące w okresie od lutego do lipca 2017) na następujące zajęcia:
- aqua fitness,
- zumba,
- spinning,
- pływanie rekreacyjne,
- nauka i doskonalenie pływania,
oraz bilety jednorazowe i karnety miesięczne na jogę.

Sprzedaż biletów jednorazowych i biletów na lekcje indywidualne pływania oraz karnetów i biletów na siłownię OPEN trwa cały rok.

Zapisów oraz zakupu biletów i karnetów na zajęcia komercyjne można dokonywać w Kasie CKF, w budynku przy ul. Langiewicza 22:
- od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 21.40,
- w soboty i niedziele w godz. 7:50 - 20:00.

Rezerwacji zajęć nauki i doskonalenia pływania można również dokonywać mailowo, pod adresem: ckf@umcs.pl. Osoba dokonująca rezerwacji zajęć za pośrednictwem poczty elektronicznej, po wcześniejszej konsultacji z pracownikiem Kasy CKF w sprawie dostępności miejsc w danej grupie, wpłaca całość kwoty z dopiskiem: Centrum Kultury Fizycznej, imię i nazwisko, termin i rodzaj zajęć (np. CKF, Jan Kowalski, dzieci – nauka od podstaw, poniedziałek 17.45) na konto: mBank S.A., Oddział korporacyjny Lublin, 59 1140 1094 0000 2905 1600 1001. Przy odbiorze karnetu należy przedstawić dowód wpłaty na konto UMCS.

Dodatkowe informacje:
- Przypominamy, że pracownicy UMCS, chcący skorzystać ze zniżki, podczas zapisów powinni przedstawić zaświadczenie o pracy na Uczelni. Jednocześnie, zgodnie z Regulaminem korzystania z Pływalni Centrum Kultury Fizycznej, przy wejściach karnetowych są zobowiązani do okazywania dokumentu potwierdzającego zatrudnienie na UMCS (karnety są wejściami imiennymi i są przypisane do jednej osoby).
- Absolwenci, chcący skorzystać ze zniżek, powinni okazać Kartę Absolwenta UMCS.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty zajęć rekreacyjnych CKF znajdują się na stronie internetowej

    Dla pracowników

    Data dodania
    11 stycznia 2017