Prawo Technologii Informacyjnych - studia podyplomowe

W związku z uruchomieniem przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie nowego kierunku studiów podyplomowych z zakresu "Prawa Technologii Informacyjnych", zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższą ofertą.

Studia "Prawo Technologii Informacyjnych" skierowane są do absolwentów szkół wyższych, w głównej mierze wykonujących lub aplikujących do zawodów prawniczych, pracowników administracji, pracowników szeroko rozumiane branży technologicznej, medialnej, reklamowej i artystycznej, jak również przedsiębiorców wykorzystujących potencjał technologii informacyjnych w działalności handlowej, usługowej i marketingowej. Oczywiście, mając na uwadze powszechność oraz dalsze perspektywy rozwoju zastosowań technologii informacyjnych, należy założyć, że studia te mogą zainteresować także inne osoby, niezależnie od kierunku ukończonych studiów i wykonywanego zawodu.
Profil Absolwenta z pewnością skutkować będzie jego wielką atrakcyjnością dla pracodawców, gdyż wiedza przekazana podczas toku studiów, jest obecnie bardzo pożądana na rynku pracy.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty kształcenia znajdują się na stronie: www.pti.umcs.pl.

Rekrutacja na studia potrwa do 29 lutego 2016 roku. 

 

    Dla pracowników

    Data dodania
    18 stycznia 2016