Koncert The Cranberries - specjalna oferta dla pracowników i absolwentów UMCS

MOSiR "Bystrzyca" zaprasza wszystkich pracowników UMCS i absolwentów Uczelni na niezwykły koncert "The Cranberries", który odbędzie się 3 czerwca br. na Arenie Lublin.

Gwiazda tego formatu -  irlandzki zespół, sprzedał dotąd 40 mln płyt i koncertował na sześciu kontynentach. W Lublinie jeszcze nigdy nie występował. Czerwcowy koncert będzie więc doskonałą okazją by przekonać się, jak wypada na żywo.
"The Cranberries" zagrali w Polsce dotychczas tylko dwa razy. Ich hity wielokrotnie gościły na szczytach list przebojów w kilkudziesięciu krajach, zasłynęli m.in. takimi przebojami jak: „ Linger” , „Zombie”, „Animal Instinct” czy „Salvation”.

MOSiR wspólnie z Władzami Rektorskimi UMCS przygotował specjalną promocję cenową dla pracowników i absolwentów Uczelni. Od 15 marca od godz. 12.00 do północy 31 marca, każda osoba za pomocą specjalnego kodu będzie mogła kupić dwa bilety (z wyłączeniem tych najdroższych na strefę VIP) w cenie obniżonej o 10 zł za sztukę. To o tyle ważne, że najtańsze wejściówki kosztują obecnie 75 zł (dla posiadaczy kodów będzie to 65 zł), a od 1 kwietnia ceny biletów wzrosną.

Bilety mogą Państwo nabyć:

- przez stronę internetową eventim.pl: http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&erid=874969&action=tickets&doc=artistPages/tickets&fun=artist&language=pl
W zakładce wybieramy "Oferta specjalna - 10 zł", podajemy kod, zatwierdzamy i przechodzimy do zakupu biletów w obniżonych cenach na poszczególne sektory,

- w stacjonarnych punktach sprzedaży: Media Markt, Saturn, Empik oraz niektórych księgarniach PWN. Podajemy nazwę promocji: "Oferta specjalna - 10 zł" i kod.

Kody promocyjne dostępne są dla Państwa:

a) drogą mailową - pisząc na adres: mateusz.wozniak@poczta.umcs.lublin.pl
b) osobiście - w pokoju 1305A (Rektorat UMCS), Biuro Promocji UMCS (Mateusz Woźniak)

    Dla pracowników

    Data dodania
    16 marca 2016