Innowacje w praktyce

Polska Akademia Nauk Oddział w Lublinie i Centrum Innowacji Naukowo-Edukacyjnych zapraszają na Panelowe Spotkanie Dyskusyjne pt. "Innowacje w praktyce" oraz III Wystawę Innowacyjnych Rozwiązań Badawczo-Pomiarowych i Nowych Technologii. Odbędą się one w dniach 10 - 11 grudnia br. w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Podczas spotkań i wystawy będzie można zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi sprzętu naukowo-badawczego wiodących firm polskich i zagranicznych. Sesja konferencyjna obejmować będzie m.in. zagadnienia naukowe i techniczne, dotyczące m.in. metod badań oraz nowych technologii inżynierii i biomedycyny. Warsztaty i konsultacje umożliwią uczestnikom zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu innowacyjnych trendów w nauce oraz nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Podczas wystawy sprzętu badawczego możliwe będzie także wykonanie przykładowych pomiarów na własnych próbkach badawczych.

Informacje na ten temat oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo tutaj: http://www.cine.com.pl/ oraz pod linkiem: http://www.umcs.pl/pl/umcs-aktualnosci,1,panelowe-spotkanie-dyskusyjne-innowacje-w-praktyce-,19483.chtm

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: kontakt@cine.com.pl.

    Dla pracowników

    Data dodania
    2 grudnia 2014