Anna Gryta-Kiełb

Absolwentka slawistyki z roku 2011

W 2011 roku ukończyłam studia na kierunku slawistyka.
Zaraz po studiach pracowałam przy różnych lubelskich festiwalach, jak Jarmark Jagielloński czy Konfrontacje Teatralne, podczas których opiekowałam się grupami artystów, najczęściej z Białorusi.
Następnie redagowałam portal internetowy skierowany do studentów, gdzie miałam swój wkład w tłumaczenie strony na język rosyjski.
Obecnie pracuję w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym, w dziale marketingu, gdzie zajmuję się organizacją szkoleń, spotkań i konferencji dla grup. Moja praca polega na kompleksowej obsłudze: od dokonania rezerwacji, poprzez wszelkie ustalenia dotyczące przebiegu konferencji, doboru menu, ustawieniu sal, na rozliczeniu kończąc. Naszymi gośćmi są nierzadko osoby zza wschodniej granicy – Ukraińcy, Białorusini, Litwini czy Rosjanie, ale także ludzie z szeregów akademickich, lekarze, nauczyciele czy informatycy.
Studia na kierunku slawistyka były fantastyczną przygodą, ale również sporym wyzwaniem. W obecnej pracy bardzo pomocna jest dla mnie znajomość języka rosyjskiego i białoruskiego.

    Aktualności

    Data dodania
    15 czerwca 2017