XI Lubelskie Dni Fotografii: Prelekcja Rafała Bojara

Zapraszamy na prelekcję Rafała Bojara pt. "Do not go gentle into that good night – how to craft intimate stories" w ramach XI Lubelskich Dni Fotografii. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2018 r. o godzinie 19:30 w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka.

"Nazywam się Rafał i pasjonuję się opowiadaniem historii.

Dawno, dawno temu, słynny podróżnik nazwał miłość największą przygodą. Przez wiele lat zatrzymywałem się w niezliczonych zagranicznych krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Północnej. Pracowałem wówczas w liniach lotniczych. Odwiedziłem wiele miejsc. Gdziekolwiek się nie udawałem, poznałem niesamowitych ludzi. To, co udało zaobserwować to fakt, że pomimo oczywistych różnic wszyscy dzielimy jedną konkretną cechę. Wszyscy – bez względu na pochodzenie – chcemy kochać i być kochani.

Pewnego dnia, gdy zdecydowałem się już zejść na ziemię i porzucić karierę stewarda, moi przyjaciele zaprosili mnie na swój ślub. Poprosili mnie o zrobienie zdjęć podczas ich ceremonii.

To był mój nowy początek. Zrozumiałem, że mój cel wciąż jest przede mną. Czułem się niezwykle uprzywilejowany, aby móc uchwycić rzadki moment, w którym dwoje staje się jednym. Moment spowiedzi odwiecznej miłości. Mój styl jest bardzo emocjonalny, kreatywny i nietradycyjny. Surowe uczucia, niewymuszone emocje. Prawdziwe historie o miłości. Staram się być fotografem, który potrafi uchwycić te chwile. Wybrałem podróż dookoła świata dla ludzi, którzy pragną podzielić się swoim wnętrzem. Uważam, że w każdym człowieku jest wyjątkowa historia warta opowiedzenia."

Bilety w cenie 46 zł do nabycia w Kawiarni Le’Żak (ul. Radziszewskiego 16)

Program XI Lubelskich Dni Fotografii

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności