Weź się wyluzuj

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS zaprasza na kolejną edycję wydarzenia "Weź się wyluzuj", która odbędzie się w Chatce Żaka i Centrum Kultury Fizycznej UMCS 23 stycznia 2020 r.

Sylwester z Dwójką już minął, a Ty powoli uświadamiasz sobie, że kończą Ci się wymówki i zbliża się sesja? W oczekiwaniu na to, co nieuniknione po raz kolejny przybywamy, aby dodać Wam otuchy! Tegoroczna edycja jest pełna niespodzianek! W planie mamy:

ACK UMCS Chatka Żaka

Warsztaty

  • 10:00-11:30 - Bohema od kuchni - warsztaty teatralne Medialnego Teatru Studenckiego „Bohema” UMCS

Warsztaty teatralne Teatru „Bohema” pozwolą Ci zapoznać się ze światem teatru lub odkryć go na nowo. Podczas ćwiczeń dowiesz się, jak przełamywać strach przed publicznością, radzić sobie w stresujących sytuacjach życia codziennego oraz poznasz ciekawe i innowacyjne techniki improwizacyjne! Kto wie, może to Ty niedługo staniesz na deskach teatru i zawładniesz naszą sceną!

Warsztaty poprowadzą aktorzy Teatru Bohema UMCS: Patryk Grzegorczyk, Magdalena Ryń, Patrycja Szura.

Informacje o zapisach w wydarzeniu na Facebooku

  • 12:00-14:00 - Liderzy Europy! - gra grupowa Santander Universidades

Liderzy Europy są grą edukacyjną o charakterze ekonomiczno-finansowym. Jej głównym celem jest rozwijanie umiejętności planowania, rejestrowania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Zadaniem graczy będzie odwiedzenie 5 wybranych stolic Europy, tzw. Miast głównych, oszczędzając koszt podróży i uzyskując zwrot pieniędzy za prawidłowe odpowiedzi oraz dodatkowe środki za właściwe rozwiązanie zadania.

Informacje o zapisach w wydarzeniu na Facebooku

  • 14:00-15.30 - Poczuj się pewnie na obcasie! - zajęcia High Heels

Zapraszamy na niepowtarzalne zajęcia high heels! Bez względu na to, czy na obcasach chodzisz na co dzień, czy dopiero chcesz się nauczyć w nich poruszać. Warsztaty dadzą Ci szansę poznać tajniki chodzenia na obcasach, a także możliwość by poczuć się pewniej i swobodniej we własnej skórze.

Warsztaty poprowadzi wspaniała Julia Lewandowska.

Informacje o zapisach w wydarzeniu na Facebooku

Strefa relaksu (Białe foyer Chatki Żaka)

  • gry planszowe, origami, kolorowanki antystresowe oraz niezawodna do odpowiedniego odstresowywania się folia bąbelkowa
  • Studenckie Koło Naukowe Bioaktywni przygotuje dla Was naturalne kremy i maseczki, dzięki którym atmosferę relaksu poczujecie także w domu
  • Kryminalistyczne Koło Naukowe „Sherlock” Poszerzanie Waszą wiedzę i umiejętności z zakresu chemii i kryminalistyki
  • Czekają na Was również stanowiska naszych partnerów, w tym Santander Universidades, Medsenger.pl i Niekasyno!

Studenckie Maratony Filmowe (Mała Sala Widowiskowa Chatki Żaka)

Przed sesją pomoże nam się także wyluzować specjalna edycja Studenckich Maratonów Filmowych. Pokaz filmów rozpocznie się o godz. 18:00. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą kart uczestnika!

Informacje o zapisach w wydarzeniu na Facebooku

Centrum Kultury Fizycznej UMCS:

  • 9.30-12.30 - Turniej w Dwa Ognie

Wróć do korzeni i poczuj się jak dziecko! Przygotowaliśmy dla Was klasyk dzieciństwa, grę w Dwa Ognie, zwaną również zbijakiem. Jeśli chcesz odświeżyć wspomnienia i choć na chwilę odciąć się od codziennej rutyny, weź znajomych i koniecznie zapisz się już dziś. Drużyny sześcioosobowe.

Uczestnictwo w turnieju jest formą odrabiania zajęć WF-u!

Informacje o zapisach w wydarzeniu na Facebooku


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności