Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zapraszamy na piąte spotkanie z cyklu „To jest gość!”, które odbędzie się w Chatce Żaka 15 maja 2019 r. o godz. 19:30.
„To jest gość!” to comiesięczne spotkania lublinian, improwizatorów komediowych oraz działaczy kultury. W ramach cyklu odbędzie się sześć spotkań, na które zaproszeni zostaną twórcy różnych dziedzin kultury i sztuki: literatury, teatru, muzyki i filmu. Goście podzielą się z publicznością opowieściami o sobie i swojej pracy, a lubelscy komicy zaprezentują wyjątkowy, przygotowany na ten jeden wieczór program inspirowany osobą gościa.
Tym razem gościem wieczoru będzie Grzegorz Olifirowicz - grywalizator, szkoleniowiec, właściciel portalu tworzegry.pl, autor książki „Gamifikacja - 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu”. Realizator kilkudziesięciu projektów kulturalnych i edukacyjnych, zdobywał doświadczenie w branży gier w studio Mutated Byte, by następnie współpracować z takimi firmami jak Playway czy Westhill Consulting. Od blisko trzech lat realizuje własne biznesowe projekty, w tym szkolenia i konsultacje biznesowe. Tworzył projekty grywalizacji i szkoleń m.in. dla: Gamma Discovery, Starway Institute, Kontestacji, Kieleckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Doradcy Przyszłości czy Brainstream - Energized Learning. Realizował szkolenia i zajęcia dla uczelni wyższych (UMCS, SGGW, UP Kraków, PWSZ Nowy Sącz), jak i dedykowane mniejszym projektom biznesowym (Bitspiration, Młodzi Włączeni, Zgrani na Start). Wiceprezes Fundacji Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży Fundacja Teatrikon.
Spotkanie z gościem poprowadzi Fundacja „Przecinek”, a o dobrą komedię zatroszczą się Improwertycy.
Impro to dynamicznie rozwijająca się forma teatralna, w której aktorzy tworzą widowiska bez przygotowanych wcześniej scenariuszy oraz ról, powołując je na oczach widzów. Gra improwizowana oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania aktorów i pracy w grupie. Specyficznym dla spektaklu Impro efektem ubocznym jest wyjątkowa jakość komediowa plasująca się poza dezawuowanym dziś kabaretem i często zbyt wulgarnym stand-upem.
Bilety: