To jest gość!

Zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu "To jest gość!", które odbędzie się w Chatce Żaka 10 kwietnia 2019 r. o godz. 19:30.

"To jest gość!" to comiesięczne spotkania lublinian, improwizatorów komediowych oraz działaczy kultury. W ramach cyklu odbędzie się sześć spotkań, na które zaproszeni zostaną twórcy różnych dziedzin kultury i sztuki: literatury, teatru, muzyki i filmu. Goście podzielą się z publicznością opowieściami o sobie i swojej pracy, a lubelscy komicy zaprezentują wyjątkowy, przygotowany na ten jeden wieczór program inspirowany osobą gościa.

Tym razem gościem wieczoru będzie Hubert "Jahdeck" Pyrgies – muzyk, lider zespołu Chonabibe czy Bajki o dorosłych. Jest jednym z twórców legendarnego dziś na ziemiach Lublina zespołu Al-Fatnujah oraz soundsystemu Love Sen-C Music. Poza autorską działalnością sceniczną jest również kompozytorem muzyki teatralnej oraz autorem społecznie zaangażowanych projektów artystycznych, które przeprowadza w ramach grupy Open Story.

Spotkanie z gościem poprowadzi Fundacja "Przecinek", a o dobrą komedię zatroszczą się Improwertycy.

Impro to dynamicznie rozwijająca się forma teatralna, w której aktorzy tworzą widowiska bez przygotowanych wcześniej scenariuszy oraz ról, powołując je na oczach widzów. Gra improwizowana oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania aktorów i pracy w grupie. Specyficznym dla spektaklu Impro efektem ubocznym jest wyjątkowa jakość komediowa plasująca się poza dezawuowanym dziś kabaretem i często zbyt wulgarnym stand-upem.

Bilety:

  • 10 zł w przedsprzedaży online
  • 15 zł w kasie w dniu spektaklu

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności

    Data dodania
    9 kwietnia 2019