Przez Świat. Spotkania z podróżą: "Jak pojechać w Himalaje"

Zapraszamy kolejne wydarzenie z cyklu Przez Świat. Spotkania z podróżą: "Jak pojechać w Himalaje". Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia 2019 r. o godz. 18:30 w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka.

Marzy Ci się wyjazd do Nepalu, Pakistanu czy w Himalaje indyjskie i zastanawiasz się, czy da się to zrobić samemu? Chciałbyś dowiedzieć się czegoś o najbardziej popularnych trekkingach w tych rejonach? Nie wiesz, czego się spodziewać po takim wyjeździe?

Podczas spotkania Paweł Goleman i Anka Śliwa opowiedzą, jak krok po kroku zorganizować wyjazd w najwyższe rejony górskie świata. Przybliżą sprawy związane z formalnościami, rozwieją wątpliwości dotyczące konieczności korzystania z agencji i przewodników, pokażą jak wygląda trekking i jak się do niego przygotować oraz z jakimi sytuacjami można się zetknąć podczas takich podróży. Ich opowieść okraszą piękne zdjęcia z Himalajów i Karakorum oraz ciekawe anegdoty z wyjazdów.

Paweł trzykrotnie odwiedzał Nepal, był też w Indiach i Pakistanie. Anka ma na koncie Nepal i Pakistan. Obydwoje planują kolejny powrót w najwyższe góry świata, ponownie zorganizowany samodzielnie.


Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy 
Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie trzy miejsca. Ilość miejsc ograniczona.

Aby się zapisać, należy wysłać wiadomość prywatną na stronie Przez Świat. Spotkania z Podróżą na Facebooku.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności

    Data dodania
    3 kwietnia 2019