Otwarta próba zespołu Chonabibe

Zapraszamy na otwartą próbę zespołu Chonabibe, która odbędzie się w środę, 10 stycznia 2018 r., o godzinie 18:00 w Małej Sali Widowiskowej ACK UMCS Chatka Żaka. Obowiązują wejściówki.

Zespół Chonabibe w drodze wyjątku zaprasza słuchaczy na próbę przed koncertem w ramach nowej trasy Chonabibe Familia Tour 2018! To, co z reguły jest niedostępne dla zwykłych śmiertelników, teraz zostanie udostępnione wybranym osobom – studentom, fanom zespołu.

Wejściówki na próbę zostaną rozdane na Facebooku.

Chonabibe to zespół muzyczny założony w 2009 roku w Lublinie. Grupa ma na koncie trzy albumy, świetnie przyjęte przez słuchaczy oraz krytykę: “Migracje” (2014), “Panoramy” (2015) oraz nowatorski album multimedialny z orkiestrą  „Chonabibe & Tomasz Momot Orkiestra na żywo” (2016).

Inspirowani hip hopem, nowoczesną elektroniką czy soulowymi wokalizami tworzą trudny do sklasyfikowania, a jednak bardzo wyrazisty styl. Składają się na niego zaangażowane, polskie teksty, dwa uzupełniające się wokale i muzyka wybiegająca w przyszłość, ale czerpiąca garściami z przeszłości, oparta o żywe instrumenty, wzbogacona samplami, syntezatorami oraz beat-box’em.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

    Aktualności