Linia programowa LIFESTYLE

Sprawdź, co ciekawego czeka na Ciebie w Chatce Żaka w ramach linii programowej lifestyle! Linię zaprezentowali jej kuratorzy, czyli Bogdan Bracha i Maciej Lachowicz.

LIFESTYLE to przestrzeń dla studentów, którzy swoje zainteresowania rozwijają indywidualnie lub poprzez działalność w różnych, niekoniecznie formalnych kolektywach. Otwieramy dla studentów nowe możliwości i przestrzenie. Łączymy nowoczesność z tradycją, świat realny z wirtualnym, otwieramy się na nietypowe i odważne futurystyczne pomysły.

Ważna jest dla nas tradycja, ale przedmiotem naszych szczególnych zainteresowań są zmiany zachodzące w kulturze i społeczeństwie. Jesteśmy otwarci na nowe zjawiska i nowe formy uprawiania kultury wynikające zarówno ze zmian technologicznych jak i współczesnych potrzeb społecznych takich chociażby jak globalne przemiany środowiska.

Kuratorzy

Bogdan Bracha – od ponad 30 lat w zespole Chatki Żaka, muzyk i animator kultury. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego folku, jest praktykiem i teoretykiem tego nurtu. Założyciel i lider Orkiestry św. Mikołaja. Twórca projektów muzycznych nastawionych przede wszystkim na pracę z młodymi ludźmi, głównie ze środowiska akademickiego.

Maciej Lachowicz – absolwent Animacji Kultury UMCS, pracownik Chatki Żaka od 14 lat. Producent wydarzeń artystycznych i produkcji filmowo telewizyjnych, realizator dźwięku, operator kamery. Ściśle związany z kulturą akademicką i mediami. Na co dzień tworzy i realizuje projekty z młodymi ludźmi. Prywatnie od 1996 roku związany z muzyką jako wykonawca, autor i producent.

Kontakt do kuratorów linii: lifestyle@ack.lublin.pl

Więcej o linii, jej programie i działaniach, w których możesz wziąć udział, dowiesz się w zakładce LIFESTYLE.

#przygoda

#sieć

#trend

#zajawka

#chill

    Aktualności

    Autor
    Karolina Kałkucka
    Data dodania
    23 stycznia 2021