Kontynuujemy cykl Student's Jam Session

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe spotkanie pt. "Student’s Jam Session", które rozpocznie się 26 października 2017 r. w sali widowiskowej ACK UMCS "Chatka Żaka" o godz. 19:30.

Niektórym słowo "jam" może kojarzyć się jedynie ze słoikiem pysznego, truskawkowego powidła, które spożywamy podczas lekkiego śniadanka. Jednak w tym przypadku chodzi o coś zupełnie innego...

Jak pewnie zauważyliście, muzykę możemy spotkać na każdym kroku - nie ważne czy jesteśmy w galerii handlowej, robimy zakupy, jedziemy samochodem, czy po prostu idziemy na imprezę do znajomych. Bardzo często nie mamy jednak czasu na to, aby zrealaksować się przy jej dźwiękach. Cykl "Student’s Jam Session" może to zmienić.

"Jam session" to rodzaj grupowego improwizowania, wyrażania swoich uczuć muzycznych na scenie. Jeden z muzyków podaje przykładowy temat, który następnie jest rozwijany przez pozostałych instrumentalistów. Artyści wspólnie tworzą muzyczną opowieść, a publiczność, która swoją obecnością i gorącymi oklaskami dopinguje muzyków, tworzy niesamowitą aurę.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Mateusz "Roger" Strzempa.

    Aktualności