Improv! Drugie Lubelskie Seminarium Improwizacji

Zapraszamy na występ improwizowany "Improv! Drugie Lubelskie Seminarium Improwizacji", który odbędzie się w czwartek, 8 lutego 2018 r., o godzinie 19:00 w Małej Sali Widowiskowej ACK UMCS "Chatka Żaka".

Co rozgrzeje nas w zimowy wieczór? Historia miłosna rozpoczęta grzańcem z wina? Historia rozstania gorzka jak herbata z cytryną? Może, ot, niezobowiązujący deser czekoladowy ze szczyptą chilli?

Zapraszamy na pokaz uczestników Drugiego Lubelskiego Seminarium Improwizacji. Komediowa mieszanka temperamentów członków lubelskich grup po raz drugi zabierze widzów w fabularną wycieczkę do wyimprowizowanego świata. Wystąpią aktorzy: Impro Teatr Bezczelny, Innymi Słowy Impro, Improwertycy.

Występ jest efektem finalnym dwudniowego seminarium, na którym artyści zamknięci w swoistym laboratorium komedii pracują nad warsztatem improwizatorskim. Z tych, którzy uczestniczą w seminarium, wyłoni się unikatowy skład na jeden występ. Nie ma powtórek, każdy zespół jest powoływany do życia tylko raz.

LSI to przestrzeń dla lubelskich improwizatorów - komediowych, muzycznych i tych z pogranicza - wolna od uprzedzeń. Spotykamy się by wymieniać się doświadczeniem i dawać widzom widowiska najwyższej jakości.

Wstęp wolny.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności