Dni Animacji Kultury 2024

Już 21 czerwca zapraszamy do Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka na Dni Animacji Kultury 2024!

21 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00 w ACKiM UMCS Chatka Żaka w Lublinie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które łączy sztukę, modę, teatr i muzykę. Dni Animacji Kultury to jedyne w swoim rodzaju popołudnie pełne pasji, kreatywności i emocji, organizowane przez studentów II roku Animacji kultury. Partnerem wydarzenia jest Akademickie Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

W programie zaplanowano:

Pokaz mody:

Rozpoczniemy z rozmachem! Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć Lubelsko-Lwowski Festiwal Mody i Sztuki "LL fashion art".

Impro teatralne:

Na scenie odbędzie się improwizowane przedstawienie teatralne, oferujące nieprzewidywalną i zabawną rozrywkę. 

Pokaz filmu „Daj się zabić”:

Zapraszamy na projekcję filmu, który po raz kolejny spróbuje odpowiedzieć na pytanie: Co to znaczy, że animator kultury powinien dać się zabić? 

Występ zespołu Synthy Mentalnie:

Muzyczną część wieczoru uświetni występ zespołu “Synthy Mentalnie”. Ich koncert na żywo zapewni uczestnikom niezapomniane wrażenia muzyczne, tworząc okazję do wspólnego świętowania i cieszenia się dźwiękami.

Część artystyczno-animacyjna:

Czym zaskoczą Was animatorzy kultury tym razem? Sprawdźcie to!

 • Kiedy? 21 czerwca 2024 r., godzina 17:00
 • Gdzie? ACKiM UMCS Chatka Żaka
 • Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Animacji Kultury 2024. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zobaczenia i doświadczenia różnorodnych form wyrazu artystycznego oraz nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy twórcami i odbiorcami kultury. Czekamy na Państwa z mnóstwem atrakcji i dobrą zabawą.

Do zobaczenia w Chatce Żaka!

  Aktualności

  Autor
  Gabriela Tarnowska
  Data dodania
  20 czerwca 2024