7. Festiwal Wschody: Koncert Prasowy

6 marca 2018 r. o godzinie 18:07 w kawiarni Le'Żak odbędzie się Koncert Prasowy zapowiadający 7. edycję Festiwalu Wschody.

W trakcie konferencji prasowej towarzyszącej Koncertowi poznamy cały program 7. Festiwalu Wschody, który odbędzie się w ACK UMCS Chatka Żaka 19-22 kwietnia 2018 r. Zorganizowany zostanie także konkurs z wejściówkami.

Podczas Koncertu wystąpi na żywo dwoje laureatów poprzednich edycji Konkursu Piosenki Artystycznej Wschody – Monika Kowalczyk oraz Eddie/Hai.

Monika Kowalczyk to songwriterka, wokalistka, autorka tekstów i laureatka ogólnopolskich festiwali. W kwietniu 2017 r. wydała debiutancką płytę „Piosenki”. Artystka zagra wspólnie z Mikołajem Kołodziejczykiem, gitarzystą zespołów Vestige i Ursa. Tym samym autorskie piosenki Moniki zaprezentowane zostaną w towarzystwie kosmicznych efektów gitarowych i ciepłych brzmień ukulele.

Eddie/Hai – muzyka alternatywna – do niedawna jednoosobowa działalność niegospodarna, na własnych piosenkach i rozstrojonej gitarze. Rok 2017 okazał się przełomowym: Eddie został jednym z laureatów Wschodów, a do składu dołączyła z czasem 17-letnia wówczas Zuza, stając się integralnym ogniwem projektu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku
Strona internetowa Wschodów

    Aktualności