Nasi absolwenci: Marek Szymaniak

Obecnie pracuje w internetowym serwisie informacyjnym TVN24 Biznes i Świat.pl oraz TVN24.pl jako dziennikarz i redaktor.Moja praca polega na zdobywaniu informacji, pisaniu oraz redagowaniu artykułów prasowych, które później są publikowane na stronach TVN24.pl oraz TVN24 Biznes

Najlepiej ze studiów wspominam długie, często nocne rozmowy, dyskusje na ważne w tym okresie życia tematy, a także imprezy, których na kulturoznawstwie nie brakowało. To był bardzo intensywny czas zarówno ze względu na dużą ilość zajęć, egzaminów i wiedzy, którą studenci musieli przyswoić, ale także ze względu na działania podejmowane w studenckim gronie. Studia w kulturoznawcze pozwoliły mi także poszerzyć moją wiedzę z zakresu historii kina i sztuki.

Moja rada studentów: Wykorzystajcie ten czas i studia kulturoznawcze na poznawanie siebie, rozwijanie zainteresowań, pogłębianie pasji – tego co Was interesuje. Zapewne nigdy później nie będziecie mieli na to tyle czasu co teraz. Jednak nie zapominajcie też o zawodowej przyszłości. Wybierzcie się na praktyki i staże. Studiując Kulturoznawstwo warto równolegle uczyć się na drugim kierunku studiów.

    Aktualności

    Data dodania
    6 listopada 2015