Jagoda Greczycho

Absolwentka Kulturoznawstwa oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMCS. Obecnie Animator Startup i Specjalista ds. marketingu internetowego w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Pierwsze doświadczenia zdobywała w agencji interaktywnej Pozytywnie.pl, gdzie zaczynała od tworzenia treści na serwisy rozrywkowe. Z biegiem czasu zaczęła odpowiadać za pracę teamu social media i wdrażanie strategii komunikacji dla kluczowych klientów. 

Obecnie kibicuje lubelskim startupom - organizuje konferencje związane z innowacjami, nowymi technologiami i biznesem, koordynuje programy i konkursy akceleracyjne oraz organizuję warsztaty skierowane do młodych przedsiębiorców. Odpowiada również za komunikację online Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Mówi, że studia kulturoznawcze nauczyły ją przede wszystkim analitycznego podejścia do otoczenia – od sztuki, przez symbole, na filmie i literaturze kończąc

Ze studiów najcieplej wspomina samą atmosferę studiowania – wśród wykładowców i osób na roku mieliśmy prawdziwą mieszankę osobowości i charakterów- mówi Jagoda.

 

    Aktualności

    Data dodania
    28 lipca 2016