Wyniki wyborów przedstawicieli studentów do Kolegium Elektorów na kadencję 2020-2024

Parlament Studentów
Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

informuje, ze

na posiedzeniu w dniach 26 i 29 maja 2020 roku dokonano wyboru 39 przedstawicieli studentów do Kolegium Elektorów na kadencję 2020-2024.

Skład wybranych osób przedstawia się następująco:

  1. Dominika Marek (Wydział Artystyczny)
  2. Anita Młynarska (Wydział Biologii i Biotechnologii)
  3. Anna Wasilewska (Wydział Chemii)
  4. Kamil Chmura (Wydział Ekonomiczny)
  5. Agnieszka Gryglicka (Wydział Ekonomiczny)
  6. Mateusz Kisielewski (Wydział Ekonomiczny)
  7. Anna Makuch (Wydział Ekonomiczny)
  8. Zuzanna Marzęda (Wydział Ekonomiczny)
  9. Nina Samoń (Wydział Ekonomiczny)
  10. Magdalena Sobiesiak (Wydział Ekonomiczny)
  11. Dawid Skowronek (Wydział Filozofii i Socjologii)
  12. Iwona Bielecka (Wydział Humanistyczny)
  13. Krystian Kamiński (Wydział Humanistyczny)
  14. Dawid Kobylański (Wydział Humanistyczny)
  15. Oliwia Miszczuk (Wydział Humanistyczny)
  16. Ewelina Piątek (Wydział Humanistyczny)
  17. Natalia Tukiendorf (Wydział Humanistyczny)
  18. Magdalena Hotała (Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki)
  19. Szymon Żywko (Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki)
  20. Patryk Ciszek (Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej)
  21. Aleksandra Kukiełka (Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej)
  22. Aleksandra Gawron(Wydział Pedagogiki i Psychologii)
  23. Justyna Golonka (Wydział Pedagogiki i Psychologii)
  24. Dominika Kosidło (Wydział Pedagogiki i Psychologii)
  25. Agnieszka Kotek (Wydział Pedagogiki i Psychologii)
  26. Patryk Bukała (Wydział Politologii i Dziennikarstwa)
  27. Kacper Król (Wydział Politologii i Dziennikarstwa)
  28. Anna Marek (Wydział Politologii i Dziennikarstwa)
  29. Patrycja Szura (Wydział Politologii i Dziennikarstwa)
  30. Natalia Jędrzejewska (Wydział Prawa i Administracji)
  31. Dawid Kępa (Wydział Prawa i Administracji)
  32. Olga Kurzępa (Wydział Prawa i Administracji)
  33. Piotr Pawelski (Wydział Prawa i Administracji)
  34. Marcin Sadowski (Wydział Prawa i Administracji)
  35. Katarzyna Siembida (Wydział Prawa i Administracji)
  36. Wojciech Siembida (Wydział Prawa i Administracji)
  37. Daniel Syta (Wydział Prawa i Administracji)
  38. Aleksandra Żywiec (Wydział Prawa i Administracji)
  39. Patryk Krzewski (Wydział Zamiejscowy w Puławach) 

Przewodniczący Parlamentu Studentów
Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Dawid Kobylański

    Aktualności

    Data dodania
    1 czerwca 2020