„Rozwój kompetencji cyfrowych Przestrzeń from Facebook” - bezpłatne, certyfikowane szkolenie

Grupa Edukacja 3.0 jako partner lokalny wydarzenia, serdecznie zaprasza wspólnie z Przestrzeń from Facebook i Fundacją Sempre a Frente , studentów Wydziału Zamiejscowego UMCS w Pulawach na bezpłatne, certyfikowane szkolenie „Rozwój kompetencji cyfrowych Przestrzeń from Facebook” - zainspiruj się, zdobądź nowe kompetencje i przekuj swoje pomysły we własny biznes! Wydarzenie będzie się odbywać w dniach 28 i 29 maja 2019 r. w godzinach 9.00 do 14.30 w gościnnych progach Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi zdobycie wiedzy i umiejętności z obszarów:

 

  • Marketing społecznościowy – rozwiń skrzydła i osiągaj wymarzone cele biznesowe za pomocą social media. Przekonasz się, że marketing społecznościowy jest dla każdego!
  • Innowacje - poznaj podstawy design thinking i dowiedz się, jak tworzyć produkty, które wszyscy pokochają 
  • Bezpieczeństwo w sieci – co możesz zrobić, by chronić siebie i/lub swój biznes przed osobami wyłudzającymi dane personalne i złośliwym oprogramowaniem? Poznaj praktyczne wskazówki, jak możesz być bezpiecznym online 

 

"Rozwój Kompetencji Cyfrowych" to projekt Przestrzeń from Facebook, który jest realizowany w całej Polsce. W województwie lubelskim partnerem regionalnym jest Fundacja Sempre a Frente z Lublina.

Program został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Organizatorami szkoleń „Rozwój Kompetencji Cyfrowych” są Przestrzeń from Facebook i Fundacja Sempre a Frente, wspierana przez jej lokalnego partnera Edukacja 3.0.

Szkolenia poprowadzą trenerzy programu: Aleksandra Kulik, Monika Mieleszko-Kuwałek z Fundacji Sempre a Frente oraz Paweł Chilczuk, Joanna Dziewięcka-Oroń, Robert Turski i Marcin Wolski  z Grupy Edukacja 3.0.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny

Każda osoba uczestnicząca otrzyma międzynarodowe zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Zajęcia są przeznaczone dla osób w wieku od 18 lat.

 

Zapisy na szkolenie prowadzi pani Marta Grykałowska, przewodnicząca Samorządu Studentów.

    Aktualności

    Data dodania
    20 maja 2019