Archeologia - "21 kierunków w 21 dni"

Szukasz kierunku, na którym poznasz interesujących ludzi, odkryjesz zapomniane historie, odwiedzisz ciekawe miejsca? A może chcesz dowiedzieć się, co czuł Indiana Jones odnajdując kryształową czaszkę? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie tylko jedną odpowiedź… ArcheologiaW Lublinie! Według wielu jest to najprzyjemniejszy kierunek do studiowania. Tutaj przyjaźnie zawarte podczas zajęć i praktyk terenowych pozostają na całe życie.

Jeśli chcesz uzyskać ciekawy i elitarny zawód to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Nasi absolwenci biorą udział w wykopaliskach archeologicznych prowadzonych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie… Egipt, Sudan, Gruzja, Ukraina to tylko niektóre z miejsc badanych przez naszych studentów oraz absolwentów. Absolwenci Instytutu Archeologii znajdują zatrudnienie w placówkach naukowo-badawczych, uczelniach, muzeach, służbach konserwatorskich oraz licznych firmach archeologicznych! Nieważne czy chcesz zostać aktywnym archeologiem, czy może tylko zgłębić wiedzę o ludziach, którzy żyli kiedyś na ziemiach polskich, Archeologia to miejsce dla Ciebie… Aplikuj!

Już w najbliższy piątek, 14 maja o godzinie 13.30 spotkamy się z wami w mediach społecznościowych Wydziału Humanistycznego. Podczas transmisji live poznacie naszych wykładowców, którzy opowiedzą wam o programie studiów i zawodzie archeologa.  Dowiecie się, również, co myślą o studiach nasi podopieczni i absolwenci.

Link do wydarzenia na FB

Oprac. Joanna Kuropatnicka

    Aktualności

    Data dodania
    13 maja 2021