Ministerstwo Sprawiedliwości przedstawiło wyniki. Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UMCS uzyskali czwarty wynik w kraju!

Ministerstwo Sprawiedliwości przedstawiło wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą, które odbyły się 24 września 2016 r. Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UMCS uzyskali czwarty wynik w kraju!

Wynik 58,4% plasuje Naszych absolwentów ex aequo z absolwentami Wydziału Prawa i Administracji UW. W związku z tym składamy serdeczne gratulacje wszystkim Absolwentom, dzięki którym Wydział Prawa i Administracji UMCS znalazł się na tak wysokim miejscu!
 
Omówienie wyników egzaminów wstępnych na aplikacje korporacyjne jest dostępne na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości: https://ms.gov.pl/pl/informacje/news,9129,omowienie-wynikow-egzaminow-wstepnych-na.html (link)
Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem studiów na Naszym Wydziale zapraszamy już teraz na Dni Otwarte, które odbędą się w dniu 24 marca (piątek): http://www.umcs.pl/pl/drzwi-otwarte-umcs-24-marca-2017-r,1661.htm

    Aktualności

    Data dodania
    6 marca 2017