Zaproszenie: "Międzynarodowe Forum Bezpieczeństwa - wielowymiarowość bezpieczeństwa Europy Środkowo-Wschodniej"

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowym Forum Bezpieczeństwa - „Wielowymiarowość bezpieczeństwa Europy Środkowo-Wschodniej”.

Mamy nadzieję, że tegoroczne forum zainauguruje cykl spotkań dotyczących bezpieczeństwa. Intencją organizatorów jest połączenie doświadczeń teoretyków i praktyków w wielu aspektach bezpieczeństwa, a także integracja przedstawicieli ośrodków naukowych i praktyków zajmujących się bezpieczeństwem w wielu wymiarach.

Proponujemy następujące obszary tematyczne:

  • Wymiar wojskowy bezpieczeństwa w warunkach zagrożenia wojną hybrydową.
  • Wymiar bezpieczeństwa energetycznego.
  • Wymiar bezpieczeństwa informacyjnego.
  • Wymiar bezpieczeństwa wewnętrznego państwa.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 20 marca 2019 r. Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy o wysłanie na adres: forum.bezpieczenstwa@poczta.umcs.lublin.pl. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo weryfikacji nadesłanych zgłoszeń.

Opłata konferencyjna wynosi 300 zł i obejmuje przerwy kawowe, obiad, certyfikat uczestnictwa i wygłoszenia referatu oraz wycieczkę po zakończeniu konferencji.

Opłatę konferencyjną prosimy o wpłatę na konto 70175011070000000012309608 z dopiskiem Międzynarodowe Forum Bezpieczeństwa.

Uczestnicy konferencji pokrywają indywidualne koszty związane z dojazdem oraz zakwaterowaniem. Organizatorzy służą pomocą w rezerwacji noclegów. Wszelkie pytania dotyczące konferencji należy kierować na adres: forum.bezpieczenstwa@poczta.umcs.lublin.pl

Komitet Organizacyjny

prof. dr hab. Marek Pietraś
dr Ewelina Panas
dr Justyna Kięczkowska
dr Liliana Węgrzyn-Odzioba
mgr Damian Duda
Joanna Jędrzejewska
Joanna Nachman

 

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    18 marca 2019