Zaproszenie do udziału w konsultacjach Młodzieżowej Rady Klimatycznej

Młodzieżowa Rada Klimatyczna serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konsultacjach w sprawie edukacji ekologicznej w Polsce!

 • Chcesz mieć realny wpływ na edukację ekologiczną, klimatyczną i przyrodniczą w naszym kraju?
 • Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie ochrony środowiska i kryzysu klimatycznego?
 • Chcesz podzielić się swoimi uwagami i pomysłami dotyczącymi edukacji ekologicznej z członkami organu doradczego przy Ministerstwie Klimatu i Środowiska?

To wszystko może stać się rzeczywistością!

Młodzieżowa Rada Klimatyczna (MRK) to organ doradczy i opiniodawczy Ministerstwa Klimatu i Środowiska, w skład którego wchodzi 32 młodych ludzi pochodzących z całej Polski, w tym doktorantka WPiD UMCS Pani mgr Liliia Hrytsai. Zadaniem Rady jest rzetelne reprezentowanie głosu polskiej Młodzieży w kwestiach klimatycznych.

Obecnie MRK pracuje nad przygotowaniem propozycji działań z zakresu edukacji ekologicznej na 2021 r., skierowanych do każdego z województw. W związku z tym MRK serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konsultacjach, podczas których będziecie mogli podzielić się̨ swoimi pomysłami na temat obecnej edukacji ekologicznej, klimatycznej i przyrodniczej w Polsce.

Konsultacje odbędą się 23.11.2020 (poniedziałek) o godzinie 18:00 w formie online. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://tinyurl.com/mrk-konsultacje,  a link do spotkania zostanie wysłany na podanego przez Ciebie maila.

Jeżeli chcielibyście wypowiedzieć się, ale nie możecie uczestniczyć w spotkaniu, zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli nam poznać Twoje zdanie na temat edukacji ekologicznej w Polsce: https://tinyurl.com/mrk-ankieta.

W razie jakichkolwiek pytań, uwag, sugestii lub wątpliwości, prosimy skontaktować się z nami za pomocą mediów społecznościowych lub mailowo: mlodziezowaradaklimatyczna@gmail.com.

Do zobaczenia wkrótce!

  Aktualności

  Autor
  Artur Popławski
  Data dodania
  16 listopada 2020