VI edycja konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej

Rozpoczęła się VI edycja konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej. Wyróżnienia są przyznawane najlepszym autorom, uczestnikom życia społecznego, gospodarczego i politycznego w czterech kategoriach: Najlepszy materiał dziennikarski, Najlepsza książka, Najlepsze w Internecie oraz Działalność publiczna.

Konkurs „Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej jest wspólną inicjatywą tygodnika Newsweek Polska oraz Fundacji im. Teresy Torańskiej. Misją konkursu jest propagowanie kultury słowa w życiu publicznym oraz promowanie autorów znaczących materiałów dziennikarskich i postaw prospołecznych.

Podstawą udziału w konkursie jest przesłanie pracy, która ukazała się w okresie od 1 października 2017 do 10 września 2018 r. Zgłoszenia do Nagrody w kategoriach: „Najlepszy materiał dziennikarski”, „Najlepsza książka” oraz „Najlepsze w Internecie” można przesyłać do 14 października br. za pośrednictwem strony www.fundacjatoranskiej.pl lub pocztą na adres:

Fundacja im. Teresy Torańskiej
ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa
z dopiskiem: “Konkurs – Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej”

W kategorii „Działalność publiczna” kandydatów nominuje Kapituła.  Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni pod koniec listopada br.

Mecenasem VI edycji Konkursu Newsweeka im. Teresy Torańskiej jest Kulczyk Investments.

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: www.fundacjatoranskiej.pl.

    Aktualności

    Data dodania
    11 października 2018