Szkoła Społecznej Uważności w gronie najlepszych projektów Lubelszczyzny

Miło nam poinformować, że Szkoła Społecznej Uważności zdobyła statuetkę Laureata na najlepszą Innowację Społeczną w obszarze przejścia z systemu edukacji na rynek pracy w ramach projektu „Mikro innowację - makro korzyści”.

W dniu 13 czerwca br. w Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbył się Dzień Innowacji Społecznej, podczas którego zaprezentowano 16 najlepszych projektów z Lubelszczyzny.

Wśród nich znalazł się projekt Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskie, tworzony przez reporterkę Katarzynę Michalak, prof. Magdalenę Piechotę, dr Małgorzatę Kuśpit, prof. Pawła Nowaka oraz dr Elżbietę Pawlak-Hejno. Nagrodę odebrała dr Elżbieta Pawlak-Hejno - koordynator projektu.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Szkoła Społecznej Uważności – kompetencje dziennikarskie kluczem do sukcesu w zawodowym starcie to projekt Pracowni Badań nad Reportażem przy Zakładzie Komunickacji Społecznej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Lubelskiej Fundacji Rozwoju w ramach działania „Mikro innowacje - makro korzyści”. Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Szkoła Społecznej Uważności to cykl warsztatów tworzenia reportażu, który można zrealizować samodzielnie lub w grupie. Kurs składa się z ośmiu logicznie powiązanych ze sobą modułów, które pomogą Ci przygotować własną opowieść.

    Aktualności

    Data dodania
    14 czerwca 2019