Rekrutacja: Public relations and media marketing

Uprzejmie informujemy, że do końca września trwa rekrutacja na studia podyplomowe Public relations and media marketing. Studia przeznaczone są dla osób chcących dokształcać się w zakresie PR i marketingu medialnego, doskonaląc jednocześnie znajomość języka angielskiego. Zajęcia poprowadzą praktycy i pracownicy naukowi posiadający doświadczenie w zawodzie dziennikarza lub specjalisty PR.

Poziom języka angielskiego w trakcie studiów będzie dopasowany do potrzeb grupy. Planowany jest także ewentualny podział (jeżeli będzie taka konieczność) na podgrupy mniej i bardziej zaawansowane. Osoby znające język angielski na poziomie podstawowym mogą bez obaw zapisać się na studia Public relations and media marketing. Słownictwo i płynność komunikowania w angielskim będą poszerzane na bieżąco, w trakcie trwania studiów.

Sylwetki wykładowców oraz programy nauczania poszczególnych przedmiotów zamieszczane są na bieżąco na stronie FB studiów Public relations and media marketing https://pl-pl.facebook.com/PRandmediamarketing/

O kwalifikacji na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

    Aktualności

    Data dodania
    18 lipca 2017