Projekt Wydziału Politologii na Dniu Innowacji w Lublinie!

Projekt "Szkoła Społecznej Uważności - kompetencje dziennikarskie kluczem do sukcesu w zawodowym starcie", realizowany przez Wydział Politologii we współpracy z Lubelską Fundacją Rozwoju w ramach działania Mikro innowacje - makro korzyści, został zakwalifikowany do grupy najlepszych innowacji wspierających wejście młodych osób na rynek pracy.

Wyniki pracy zespołu specjalistów związanych z Pracownią Badań nad Reportażem, będzie można zobaczyć w trakcie Dnia Innowacji Społecznych w Lubelskim Centrum Konferencyjnym 13 czerwca 2019 roku. Koordynatorem merytorycznym projektu jest dr Elżbieta Pawlak-Hejno, która w trakcie targów będzie prowadzić multimedialne stoisko innowacji.

W ramach pracy zespołu opracowano kurs tworzenia reportażu, który jest dostępny bezpłatnie na stronie www.ssu.com.pl. Tworząc opowieść, pracujemy nad udoskonalaniem swoich zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych, które współcześnie są niezbędne na rynku pracy.

Zapraszamy Studentów do udziału. W części warsztatowej przygotowane są innowacje zajęcia pomagające w poszukiwaniu wymarzonej pracy.

    Aktualności

    Data dodania
    11 czerwca 2019