Profesjonalne doświadczenie już w trakcie studiów? To możliwe!

Jak efektywnie wykorzystać swój potencjał? Młodość nie trwa wiecznie! TERAZ jest Twój czas! Dołącz do AIESEC! - największej międzynarodowej organizacji studenckiej.

Niezależnie od tego, co studiujesz, możesz wziąć udział w programie Future Leaders. Jest to program członkowski skierowany do studentów chcących rozwijać się i jednocześnie kształtować lokalne środowisko. Możesz działać w projekcie w ramach jednego z trzech obszarów:

  • Sales poznasz techniki sprzedażowe i negocjacyjne, zasady tworzenia ofert współpracy, pozyskiwania partnerów i prowadzenia spotkań biznesowych. Będziesz trenować umiejętność autoprezentacji i poszerzysz swoją sieć kontaktów.
  • International Operations nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne i szkolenia. Poprzez kontakt z zagranicznymi praktykantami wykorzystasz znajomość języka angielskiego w praktyce i nawiążesz znajomości ze studentami z całego świata.
  • Marketing nauczysz się planowania i prowadzenia kampanii promocyjnych, zgłębisz wiedzę na temat obecności w mediach społecznościowych oraz obsługi programów graficznych. Poznasz Public Relations w praktyce i nawiążesz kontakty z mediami.

Będąc członkiem AIESEC, oprócz profesjonalnego doświadczenia, dzięki któremu w przyszłości staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku pracy, poznasz osoby z całego świata, które w ramach realizowanych projektów odwiedzają Lublin. Rozwiniesz też umiejętności miękkie: umiejętność pracy w grupie, skutecznej komunikacji, zarządzania sobą w czasie.

Dołącz do grona aktywnych studentów z naszego miasta!

Rekrutacja trwa do 25 lutego br. Więcej informacji i formularz aplikacyjny znajdziesz pod adresem: http://aiesec.pl/dla-studentow/dzialalnosc-lokalna/future-leaders/

AIESEC Lublin na Facebooku: https://www.facebook.com/AIESECLublin/

Zapraszamy!

    Aktualności

    Data dodania
    16 lutego 2016