Jak dać szansę swojej karierze?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz już 10 marca 2016 roku na Hali Globus. Odbędą się tam targi pracy, praktyk i staż Dni Kariery® organizowane przez organizację studencką AIESEC. To wydarzenie łączące świat biznesu ze światem studenckim.

Dni Kariery® to wyjątkowa okazja do poznania największych pracodawców z Polski i Lublina, a przede wszystkim, do nawiązania kontaktu z przedstawicielami firm, takich jak między innymi EY, CITI, KPMG, Infosys. Na największą liczbę ofert pracy, praktyk i staży będą mogli liczyć studenci i absolwenci informatyki, matematyki, elektroniki, ekonomii, zarządzania, finansów, prawa, marketingu. W czasie dnia targowego będzie możliwość skonsultowania swojego CV ze specjalistami oraz zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia, jak również zrelaksowania się strefie chillout.

Dni Kariery® dowodzą zaradności i przedsiębiorczości młodych ludzi. Targi tworzone są przez studentów, którzy rozumieją potrzeby swoich rówieśników. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Każdy z uczestników potrzebuje jedynie zarejestrować się na stronie www.dnikariery.pl, pobrać bilet i zabrać go ze sobą 10 marca. To wielki, niewielki krok w stronę sukcesu zawodowego.

    Aktualności

    Data dodania
    16 lutego 2016