Cykl reportaży na 75-lecie UMCS w TVP3 Lublin

Już w tę sobotę, 26 października o godz. 18.00 premiera drugiej części sześcioodcinkowego cyklu reportażowo-dokumentalnego, realizowanego w koprodukcji przez UMCS oraz TVP3 Lublin z okazji 75-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Autorką cyklu jest ceniona i wielokrotnie nagradzana w Polsce i za granicą reżyserka, scenarzystka, dokumentalistka, dziennikarka TVP oraz wykładowczyni na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa dr Anna Duda, natomiast nadzór merytoryczny i pieczę producencką nad realizacją programu sprawuje dr Marcin Sanakiewicz z Katedry Teorii Mediów UMCS. W pracach nad cyklem bierze aktywny udział zespół akademickiej telewizji TV UMCS. 

W drugim odcinku programu, poświęconemu absolwentom UMCS, towarzyszymy z kamerą wydarzeniom podczas pikniku UMCS, który odbył się wrześniu w uniwersyteckim Ogrodzie Botanicznym, a także poznajemy losy i wspomnienia kilkorga znanych absolwentów Uniwersytetu – zarówno ze świata kultury i sztuki, jak i biznesu oraz nauki. Premiera 2. odcinka programu „75 lat UMCS” już w tę sobotę, 26 października o godz. 18.00 na antenie TVP3 Lublin. Kolejne premierowe odcinki co dwa tygodnie o tej samej porze.

Zapraszamy! 

    Aktualności

    Data dodania
    25 października 2019