„Historie nie z mojej bajki” – zaproszenie na przedstawienie

5 listopada br. o godzinie 18:00 w Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego, ul. Jaczewskiego 4 odbędzie się przedstawienie charytatywne z cyklu: "Znani, a nieznani… – Historie nie z mojej bajki".

To przedsięwzięcie artystyczne jest inicjatywą skupiającą wokół siebie ludzi dobrej woli – lubelskie środowisko ludzi nauki i biznesu. Przedstawienie organizowane jest po raz drugi. W ubiegłym roku dochód ze sprzedaży cegiełek przekazany został na Szpital Dziecięcy Kliniczny w Lublinie. W tym roku obdarowane zostanie Hospicjum Dobrego Samarytanina.

W przedstawienie zaangażowani są uczniowie Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie, lubelscy biznesmeni i pracownicy naukowi naszego Uniwersytetu. Wydział Politologii reprezentuje po raz kolejny Pani Profesor Iwona Hofman – Prodziekan ds. Studenckich. Ponadto w wydarzeniuudział biorą również pracownicy Wydziału Artystycznego i Wydziału Humanistycznego. Oprawę muzyczną zapewnia Pani Profesor Zofia Bernatowicz z Wydziału Artystycznego.

Nabywając cegiełkę wspieracie Państwo Hospicjum Dobrego Samarytanina. Koszt jednej to kwota 30 złotych. Cegiełki do nabycia w Hospicjum Dobrego Samarytanina, ul. Bernardyńska 11, w kasie Teatru Muzycznego przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 5 oraz pokoju nr 02A na Wydziale Politologii.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu.

    Aktualności

    Data dodania
    5 listopada 2015