E-LEARNING NA WYDZIALE PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII

 Lublin, 24.03. 2020

 

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci

    Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora UMCS  (nr 22/2020 z 24 marca 2020 r.) w dniu dzisiejszym rozpoczynamy w naszej uczelni kształcenie zdalne. Na Wydziale Pedagogiki i Psychologii przygotowaliśmy dla studentów ponad 800 kursów w systemie e-learning. Zajęcia będą realizowane (od 24.03.2020) zgodnie obowiązującym wcześniej harmonogramem, który otrzymaliście na początku semestru. Udział w zajęciach e-learning jest obowiązkowy, obowiązują wszystkie zaplanowane w semestrze letnim przedmioty (oprócz praktyk).

    W przypadku gdy nie otrzymacie Państwo (do dnia 30.03.2020) zawiadomienia z systemu USOS o konieczności zapisania się na kurs/kursy, proszę samodzielnie zalogować się na Wirtualnym Kampusie https://kampus.umcs.pl/, następnie odszukać kurs/przedmiot/wykładowcę i skontaktować się mailowo z prowadzącym.  Logowanie do Wirtualnego Kampusu odbywa się takimi samymi danymi jak do systemu USOS.

   Zajęcia zarejestrowane na Wirtualnym Kampusie w swoim założeniu będą stanowiły podstawę wykazania aktywności studenta i wykładowcy (dokumentowanie systemowe) co będzie niezbędne przy zaliczeniu/rozliczaniu semestru. Aktywność na Wirtualnym Kampusie nie wyklucza Państwa aktywności realizowanych dodatkowo za pośrednictwem innych mediów.

dr hab. Andrzej Różański, profesor UMCS
Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii

 

    Aktualności

    Autor
    Aneta Gęba
    Data dodania
    24 marca 2020