Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Informacje od Organizatora:
Nowy projekt Fundacji Aktywności Obywatelskiej pn.: "Jestem, więc działam! Miejski Aktywator Młodzieżowy 2025" skierowany jest do osób młodych do 26 r.ż.
Zgłoszenie jest indywidualne, ale pomysł można realizować w nieformalnej grupie młodzieżowej, wiec może się zgłosić każdy potencjalny uczestnik/czka tej grupy.
Wysokość mikrograntu to 3250,00 zł. Aby dowiedzieć się jak napisać wniosek, żeby pozyskać mikrogrant, należy zgłosić się na bezpłatne spotkania i warsztaty.
Pierwsze spotkanie już 16 maja br. w Urban Lab Lublin, ul. Spokojna 2, sala 01 (parter). Osoby, które się zakwalifikowały do udziału w spotkaniu i/lub warsztatach zostaną poinformowane drogą telefoniczną.
Zakwalifikowanie się do udziału w spotkaniach i/lub warsztatach nie oznacza uzyskania mikrograntu.
Nabór na mikrogranty odbędzie się do 16 czerwca.
Cykl spotkań informacyjnych na temat naboru wniosków na mikrogranty oraz informacyjno-edukacyjnych o dokumencie Miasto Młodych. Polityka młodzieżowa Lublina:
Warsztaty na temat diagnozy potrzeb i zarządzania projektem, wspierające w przygotowaniu wniosków do konkursu na mikrogranty:
Aby zgłosić się na spotkanie i/lub warsztat należy kliknąć w link dostępny poniżej: https://forms.gle/CC613YvBW4aCMJMa8