Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi

Jak wygląda praca dla instytucji unijnych? Co trzeba zrobić, by rozpocząć staż w jednej z nich? I gdzie szukać informacji na ten temat? Na te i inne pytania otrzymacie odpowiedź w trakcie organizowanych przeze mnie warsztatów „Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi”. Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich studentów i absolwentów lubelskich uczelni, młodzież ze szkół średnich, a także wszystkie zainteresowane osoby.

Warsztaty odbędą się 7 listopada 2019 r. w sali 101 budynku Agro II Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15. Startujemy o godzinie 10:00.

W trakcie warsztatów dowiecie się, jakie są procedury aplikowania na staże i stanowiska w instytucjach Unii Europejskiej, jakie macie w tym zakresie możliwości i jakie kompetencje mogą być w takiej pracy przydatne.

Wiedzę jednak najlepiej zdobywać w praktyce. Dlatego w trakcie warsztatów będziecie mogli wziąć udział w konkursie i wygrać płatny staż w biurze poselskim Krzysztofa Hetmana w Brukseli.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie swojego uczestnictwa na https://evenea.pl/event/pracaistazwpe?fbclid=IwAR3cb6nCuBOsFPz6sMUnyqsTGVSZRoykOeCuVgM8vxr83QunVRn_iTkGvvw.

Wydarzenie znaleźć można też na FB: https://www.facebook.com/events/1555106034631669/.

7 listopada, godzina 10:00! Zapamiętaj, przyjdź na warsztaty i wygraj płatny staż! Do zobaczenia!

Regulamin konkursu stażowego


Źródło: http://krzysztofhetman.pl/

    Aktualności

    Data dodania
    28 października 2019